Inkaso pohľadávok

Nehľadiac na to, kde sa nachádzate Vy alebo Váš dlžník, pomôžeme Vám vymôcť Vaše nezaplatené faktúry v akejkoľvek krajine, časovej zóne, mene alebo jazyku.

Atradius Collections tvorí skúsený tím špecialistov na vymáhanie pohľadávok a je Vám k dispozícii nehľadiac na to, či máte alebo nemáte dojednané poistenie pohľadávok u Atradius Credit Insurance. Ak máte uzatvorenú poistnú zmluvu u Atradius Credit Insurance, služby Atradius Collections sú Vám automaticky k dispozícii.

Čo pre Vás môže Atradius Collections urobiť?

Takmer všetky spoločnosti sú ohrozené nezaplatením svojich pohľadávok a potrebujú čas od času pomoc pri vymáhaní dlžných súm. Naše na mieru ušité služby, ktoré sú dostupné po celom svete, Vám zabezpečia to správne riešenie s ohľadom na Vašu situáciu.

Ako špecialisti na vymáhanie pohľadávok vieme, ako vyvinúť správnu mieru tlaku nutnú na vymoženiu dlhu. Našou snahou je vymôcť dlh v mimosúdnej fáze bez potreby nákladného súdneho konania a dávame dôraz na proaktívny a citlivý prístup, ktorý často vedie k najlepším výsledkom. Napríklad splátkový kalendár, dohodnutý so zákazníkom majúcim problémy s cash-flow, môže vyústiť v kompletnú úhradu dlhu a v zachovanie priateľských obchodných vzťahov.

Vďaka jednotnej celosvetovej IT platforme je sieť Atradius Collections jednou z najviac integrovaných v odbore. Atradius Collections Vám pomôže s vymáhaním Vašich pohľadávok bez ohľadu na to, kde sa Vaša spoločnosť alebo Vaši dlžníci nachádzajú.

Ako funguje inkaso Atradius Collections?

Inkasný proces Atradius Collections

Atradius Collections začne svoju prácu v momente ohlásenia nezaplatenia faktúry. V mene klienta a v jeho rodnom jazyku kontaktujeme dlžníka prostredníctvom vlastnej pobočky alebo partnera v danej krajine. Rokujeme s dlžníkom s Vaším súhlasom a snažíme sa vždy nájsť čo najrýchlejšie riešenie na vyrovnanie Vášho dlhu.

Všetku komunikáciu s dlžníkom zdieľame s klientom. Presadzujeme transparentnosť vo vzťahu ku klientom a úzko s nimi spolupracujeme na nájdenie najlepšieho riešenia s ohľadom na ich potreby.

Ak máte poistenie u Atradius Credit Insurance, môžete riadiť inkasné aktivity online cez Váš Atradius Atrium účet. Ak nie, potom môžete využívať náš online systém správy pohľadávok Collect@Net.

Je to správná služba pre Vaše podnikanie?

Pre dalšie informácie ohľadom množností vymáhánia pohľadávok nás kontaktujte a môžeme prejednať Vaše potreby v oblasti vymáhania pohľadávok.

Viac o Atradius Collections

Webové stránky Atradius Collections poskytujú ďalšie informácie o práci nášho tímu. Obsahujú prístup ku skúsenostiam našich klientov a tiež pravidelne aktualizované odborné publikácie z oblasti vymáhania pohľadávok, ktoré obsahujú veľa užitočných rád a tipov pre úspešné zníženie počtu nezaplatených faktúr.